Ana sayfa Kolay Kredi SMS Kredi İle 5 Dakikada Para Hesapta

SMS Kredi İle 5 Dakikada Para Hesapta

465
0

SMS kredi olanağı yayınlayan bankalar, kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız amacıyla evvelcelikli olarak tercih edilmektedir. Genellikle acil nakit gereksinimları amacıyla tercih edilmekte olan SMS ile kredi veren bankalar, bir ön onay olarak değerlendirmeye tabi tutulmakta ve fazlası vakit kredinin tüketimi amacıyla alakalı banka şubesine evraklarınız ile birlikte gitmeniz gerekmektedir. SMS ile kredi müracaatıyapmaya karar verdiğiniz de ilk olarak faiz oranları ile alakalı kısa bir tetkik yapmanızı da öneriyoruz. Faiz oranları ile alakalı bir tetkik yapmanızı önermemizin sebebi ise, bankalar SMS ile kredi verirken yüksek faiz oranlarını aktif etmektedir. Yani banka şubesine giderek 1,69’dan çekeceğiniz gereksinim kredisi, SMS ile kredi müracaatı yapıldığında 1.75 faiz seviyesi gibi bir yüksek tutar olarak sizlerin karşısına çıkabilir.

SMS Kredi Veren Bankalar
SMS kredi veren bankalar, kendi müşterilerine bu basitliği sunmasına ek olarak, başka banka müşterilerine de imkan tanımaktadır. SMS ile kredi müracaatı yapmadan evvelce bilmeniz gereken en mühim nokta, bu müracaatnun asıl onay veren bir kredinin olmadığı,SMSile gelen kredi müracaat neticesinun sadece ön onay olduğudur. Yani SMS kredi veren bankalardan birine başvurduğunuz da cep telefonunuza gelen onay mesajı, sadece ön onay olarak geçmektedir. Asıl onay amacıyla evraklarınız ile birlikte müracaat yaptığınız bankaya gitmeniz ve son onayı almanız gerekiyor.

Garanti Bankası SMS Kredi
Garanti Bankası SMS kredi ile müşterilerine kredi olanağı sunmaya devam ediyor. Garanti Bankası SMS kredi müracaatı amacıyla kullanmakta olduğunuz cep telefonu üzerinden TC Kimlik numarası, kredi miktarı, kredi ve aylık gelir bilgilerinizi 3390’a kısa mesaj olarak göndermeniz durumunda, müracaatnuz alınmaktadır. Örnek mesaj: 12345349909 10000 36 5000

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here