Ana sayfa Kredi Senet ile Taşıt Kredisi Veren Firmalar

Senet ile Taşıt Kredisi Veren Firmalar

745
0

Senet ile taşıt kredisi veren firmalar

Merhaba Değerli Okuyucular…

Kredi alamıyormusunuz ? peşinatınız azmı ? bu konu tam size göre o zaman lütfen dikkatlice konumuza odaklanalım lütfen…

Kısa süre önce araç almam gerekliydi ve peşinatım fazla yoktu internetten biraz araştırma yaparak senet ile araç satan firmalara ulaştım. Sonunda istanbul avrupa yakasında bir firma ile iletişime geçtim neler yapa bilirim nasıl işliyor hepsini öğrenmek istedim. Aracın değeri ne olursa olsun değerinin %35 kadarını verdikten sonra size sizin istediğiniz vade kadar senet yapıyorlar ve bu senetleri bankaya veriyorlar her ay bankaya ödemesini yapıp senetinizi kolaylıkla alıyorsunuz.

Kesinlikle açık senet yapmayınız. Elden ödeme yapıp senet almayınız kesin olarak senetleri bankadan tahsil ediniz bu şekilde daha güvende olursunuz şimdi size güvenli bildiğimiz bir galariyi paylaşacağız buradan güvenli şekilde araba ala bilirsiniz…

2 : Yasal olarak çalışmakta olan https://wowwo.com adresinden beğendiğiniz aracın %50 peşinat vererek 2 gün içerisinde beğendiğiniz aracı ala biliyorsunuz. Ödemeleri direk https://wowwo.com üzerinden firmaya yapıyorsunuz ve on binlerce kişi buradan bu şekilde araç alımı yapıyor. Şiddet ile tavsiye ediyorum.

SENET İLE ARABA İÇİN TIKLA

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here