Ana sayfa Kredi Peşinatsız Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Peşinatsız Taşıt Kredisi Veren Bankalar

695
0

Yıllardır hayalini kurduğunuz arabayı cebinizde hiç paranız olmamasına karşın şayet sabit bir geliriniz varsa arabanın tamamına kredi alabilirsiniz. Peşinatsız araba kredisi olarak geride bıraktığımız bu kredi türünde hiçbir ön ödeme gerçekleştirmeden sıfır peşinat yolu ile araba sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız araba kredisi alabilmek amacıyla ilk olarak bankalara ve detaylı kredi veren kuruluşlara başvurmanız ve gelir bildiriminde bulunmanız lüzumiyor. Sıfır vasıtalarda da ikinci el vasıtalarda da geçerli olacak peşinatsız araba kredisi olanağı ile sizde araba sahibi olabilirsiniz.Bazı otomobil firmaları devre devre gerçekleştirdikleri kampanyalar yardımıyla peşinatsız araba kredisi olanağı vermektedir. Diğer yandan finansal kuruluşlarda mühim miktarlarda kredi olanağı sağlayarak arabayı alabilmenizi sağlamaktadır. Hem de bankaların yaptığı faiz indirimleri ve detaylı taşıt kredileri imkânları ile peşinatsız araba almanın yolunu açıyor. Toplam da 13 bankaya ait o km ya da ikinci el taşıt kredisi faiz miktarlarını hesaplayıp karşılaştırmak amacıyla Taşıt Kredisi Hesaplama sistemimize girebilirsiniz. https://altinpara.net/index.php/category/tasit-kredisi/

Taşıt kredisi alabilmek dilediğiniz vakit aracın yaşı ve motor ömrü gibi belirli kıstaslara bakarak peşinatsız olarak kredi olanağı sağlıyor. Fakat bankalar genelde aracın bütünü üzerinden değil de aracın belirli bir seviyesi kadar kredi veriyor. Bu hal bütün bankalar amacıyla geçerli bir hal olup yayınlanan yönetmelikle de resmi bir şekilde düzenlenmiştir. Buna göre otomobil alımları amacıyla belirli miktarlar karşılığında taşıt alımlarında kredi olanağı verilmesini öngörüyor. Senetle Araba Satan Galeriler yazısında senet karşılığında araba alabileceğiniz yerleri belirttik.

Peşinatsız Araba Kredisi Veren Bankalar Var mı?
Bankalardan peşinatsız taşıt alabilmek amacıyla çekilecek kredi miktarları aracın belirli kriterlerine göre fakat yasada sayılı olan miktarlar üzerinden veriliyor. Eğer bir aracın fiyatı 50 bin liradan çok ise çekilecek kredi seviyesi aracın yüzde 70’i göz önüne alınarak kredi hesaplaması yapılıyor. Eğer vasıta alabilmek amacıyla çekilecek kredi seviyesi 50 bin lirayı geçiyorsa bu sefer miktar yüzde 50 üzerinden hesaplanıyor. Buna göre bankalardan vasıta kredisi alabilmek amacıyla ilk olarak vasıta sayısal sayısal dşayetinin yüzde 30’u kadar bir miktarın peşin olarak verilmesi lüzumiyor. Banka geri kalan kısım amacıyla kredi veriyor. Diğer yandan bankaların peşin ödemesi olmadan kredi verme olanağı bulunmuyor. Bu arada bütün bankaların yer aldığı 2. el taşıt kredisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Peşinatsız araba kredisi alabilmek amacıyla banka harici başka finansal kuruluşlardan da kredi çekilebilir. Üstelik aracın bütün sayısal sayısal dşayeti amacıyla kredi alabilme olanağı vardır. Öncelik ile sıfır vasıta alımlarında otomobil firmaları eski aracı getirdiğiniz vakit bir peşinat sayısal sayısal dşayeti olarak kabul ediyor. Eski vasıta ile karşılanmayan kısım amacıyla firmalar kredi verebiliyor. Firmaların peşinat saydığı eski binek otomobillerin hangi özellikleri içermesi lüzumtiği firmadan firmaya değişiyor. Hem de verilebilecek kredi seviyesi ve peşinat sayılması amacıyla eski vasıta bedelinin tutması lüzumen miktarda firmalar doğrulusunda ayrı ayrı belirlenebiliyor.

Otomobil firmalarının sağladığı bu kampanyalar ile ilgili daha çok bilgi alabilmek amacıyla her otomobil firması ile ayrı ayrı görüşmeniz lüzumiyor. Diğer yandan hem sıfır vasıta alımlarında hem de ikinci el vasıta alımlarında bu imkân sağlanabiliyor. Diğer yandan taşıt kredisine başvurmadan direkt olarak lüzumsinim kredisi alarak da sıfır peşinatsız vasıta sahibi olabilirsiniz. İhtiyaç krediler amacıyla en mühim şart kredi notunun yüksek olması ve kredi sicilinin sorunlu olmaması. Bu sayede teminat göstermeden lüzumsinim kredi alarak vasıta satın alabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde kredi notundan sonra derli toplu bir gelire sahip olunduğunun ve gelir bordrosunun getirilmesi lüzumtiğinin ilaveten bir önemi vardır.

Şirketlere Ve Kişilere Peşinatsız Araç Alımı
Şirket ve şahıslar amacıyla peşinatsız araba kredisi alımı değişik yollarla lüzumleştirilir. Öncelik ile şirkette vasıta alımı gerçekleştirme şirketin mal zenginliği teminat olarak gösterilebileceği amacıyla daha basitdır. Diğer yandan banka harici finansal kuruluşlardan kredi çekerek de peşinatsız vasıta alımı şahıslar amacıyla daha basit bir yöntemdir. Peşinatsız vasıta alımlarında bankaların uyguladıkları detaylı teklifler şirketler ve gerçek şahıslar amacıyla ayrı ayrı uygulanır. Banka şirketin mal zenginliğina güvenerek daha basit kredi olanağı sağlar.

Bankaların kredi imkânlarını öğrenmek amacıyla ise süre kaybetmenize ve tek tek bankaları dolaşmanıza lüzum yok. Bankaların internet uygulamalarını indirerek ya da internet sayfalarını ziyaret ederek hem kredi imkânlarını öğrenebilir hem de krediler amacıyla uygulanacak faiz miktarlarını vadeye bağlı olarak görebilirsiniz.

İkinci El Arabanın Tamamına Kredi
İkinci el arabanın tamamına kredi alabilmek sıfır kilometre vasıtalara göre çok daha basit olmaktadır.
Bu vasıtalar amacıyla verilebilecek kredi miktarları sıfır vasıtalara göre daha düşük tutarda olur.
Bu amaçla hem lüzumsinim kredisi alarak hem de taşıt kredisine müracaat ederek vasıta alımı yapabilirsiniz.
Otomobil firmalarının peşinatsız vasıta alımı amacıyla uyguladığı imkânlar arasında ikinci el vasıtalar amacıyla özel bir imkân bulunur.
Hem ikinci el vasıtaların takas edilmesinin sağlanması ve bu yolla eski aracın peşinat kabul edilmesi hem de ikinci el vasıtaları başka ikinci el vasıtalarla değiştirilmesi tarafında uyguladıkları birtakım kredi imkânları bulunur. Peşinatsız araba kredisi amacıyla sizde otomobil firmalarıyla görüşebilirsiniz. Aracın tamamına kredi alabilmek ile ilgili sorularınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here