Ana sayfa Finans Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar Hangileridir

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar Hangileridir

610
0

Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredi ihtiyacı her bireyin ihtiyacı olan kredidir. Ancak onay süreci birçok kişiyi yorarken, onay süreci sonunda onay alamamakta mümkündür. Ön onaysız kredi veren bankalar sayesinde artık onay beklemeye gerek kalmadan kredi alabilmek mümkündür. Türkiye’de birçok banka ön onaysız kredi verirken bunlara örnek olarak; ING Bank, Denizbank, Enpara, İş Bankası, Garanti Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Cepte TEB ve Vakıfbank gösterebiliriz.

Ön Onaysız Kredi Nedir?

Adından da anlayacağınız üzere ön onay olmadan kredi talep edebileceğiniz bir çeşit ihtiyaç kredisine ön onaysız kredi denmektedir. Normalde kredi müracaatlarında müşteriden çeşitli evraklar ve bir ton imza istenmektedir. Bunun ardından ön onaya bağlı olarak kredinizin onaylanma ve onaylanmama şansı mevcuttur. Ancak ön onaysız kredi de bu risk olmadığı gibi bankalar müşterilerini bu stresten kurtarmak adına bu hizmeti vermektedir.

Bu sistemin bir diğer adı kesin onaylı kredi olurken, ayrıca hiçbir şekilde onay zahmetiyle uğraşmadan kredinizi almanızı sağlamaktadır. Ancak bu konuda bankaların tek bir isteği bulunuyor, müşterilerin hiçbir şekilde kredi borcu olmamaları gerekmektedir. Kredi notu yüksek olan, gelir durumu iyi olan, borcu olmayan herkese onay olmaksızın kredi verebilmektedir. Aksi halde hiçbir banka bu şartları sağlamayanlara ön onaylı ya da ön onaysız kredi vererek kendilerini ve paralarını riske atmayacaktır.

Ön Onaysız Anında Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

İhtiyaç kredisine ihtiyacı olanların sıklıkla tercih ettiği ön onaysız kredi sistemi, tüketicileri onay zahmetinden kurtarırken çokça evrak gibi prosedürlerden de kurtarmaktadır. Ön onaysız anında kredi veren bankalar, Türkiye’de bulunan neredeyse tüm bankalar olurken genel olarak en fazla 30.000 TL civarında limitli kredi imkânı tanımaktadır. Bu bankalar;

  • Cepte TEB: Müşterilerine 30.000 TL’ye varan ön onay olmadan anında kredi vermektedir.
  • Denizbank: SMS ile kredi alma imkânı veren Denizbank, kredi limitini SMS ile kullanıcının kredi notuna göre bilgi vermektedir. Büyük harfler ile KESİN ONAYLI KREDİM yazdıktan sonra boşluk bırakıp TC numaranızı yazmanız gerekiyor. Bu mesajı 3280’e gönderdikten sonra kredi talebiniz oluşacak ve ön onaysız kredinizi alabileceksiniz.
  • ING Bank: En fazla ön onaysız kredi veren bankadır. 48 ay taksitli fırsat sunan ING Bank, müşterilerine 50.000 TL’ye varan ön onaysız kredi fırsatı sunmaktadır.
  • TEB Pratik: Müşterilerine Cepte TEB dışında 12.500 TL değerinde ön onaysız ihtiyaç kredi fırsatı vermektedir.
  • Vakıfbank: Sunduğu kolay ödeme imkânları ile tanınan Vakıfbank, müşterilerine 30.000 TL’ye varan ön onaysız kredi vermektedir.
  • Enpara ve QNB Finansbank: Müşterilerine hem sanal bankası ile hem de fiziki bankası ile hizmetleriyle memnun eden QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi olarak 30.000 TL sınır ile ön onaysız kredi sunmaktadır.
  • Garanti Bankası: Türkiye’nin şüphesiz en büyük bankası olan Garanti Bankası, ihtiyaç kredisini internet üzerinden talep etmenizi sağlayarak ön onaysız kredi hizmeti başvurularını müşterilerine özel kolaylaştırmıştır.
  • Akbank: Geçmişten günümüze birçok projeleri ile vatandaşın sevgisini kazanan Akbank, ihtiyaç kredisi olarak 30.000 TL’ye varan ön onay olmadan kredi fırsatı sunmaktadır.
  • İş Bankası: Diğer bankalar gibi İş Bankası da ön onaya gerek kalmadan 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlamaktadır.

Kredi ihtiyaçlarınızı karşılayan bu bankalar, müşterilerine özel olarak ön onay zahmetiyle uğraşmasına gerek kalmadan internetten dahi başvuru yaparak talep edebilmenizi sağlamaktadır. İstedikleri şart ve istekleri basit olup en önemlisi kredi notunuz olurken, rahatlıkla uzun dönemlere yayarak taksitle ödeyebilir, ön onaysız kredi sayesinde ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here