Ana sayfa Faiz Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranları

Odeabank Konut Kredisi Faiz Oranları

581
0

Son günlerin en popüler bankalarından birisi olan Odeabank, özellikle konut kredilerinde müşterilerine çok özel avantajlar sunar. Odeabank uyguladığı düşük faizle bugün konut kredisi kullandıran en popüler banka olmayı başardı. Uygun faiz dışında birçok alternatif bulunduran banka özellikle konut kredisinde çok cazip fiyat tekliflerinde bulunur.

  • Odeabank Konut Kredileri

Odebank onut kredileri çok cazip koşullar içerir. İndirimli ev kredisinin yanıs ıra merdiven konut kredisi ile müşterilerine uygun tekliflerde bulunur. Transfer konut, ara ödemeli konut kredisi, ödemeye geç başla konut kredisi, masraflar dahil konut kredisi seçenekleri ile müşterilerine hizmet sunar. Kredilerin birbirinden farklı özellikleri vardır.  İndirimli Mortgage kredisinde krediyi kullandıktan  sonra ek komisyon ödenmekte ve faiz ile taksit tutarlarını düşürebilirsiniz. Düşük taksit seçenekleri ve uzun vade oranları da bu kredi seçeneği ile müşterilere sunurlur. Konut kredilerinde ödeme planını kendiniz belirleyebilirsiniz. Tüketici ödemek istediği tutarı belirledikten sonra bu krediye başvurur.  Merdiven Mortgage olarak adlandırılan kredide, ödemeler düşük miktarda başlar. Böylece kira öder gibi kredi ödeyerek ev sahibi olmuş olursunuz. Bu kredide müşteri zorlanmadan taksitlerini öder ve ev sahibi olur. Odeabank konut kredilerinden bir diğeri ise ödemeye geç başla, masraflar dahil konut kredileridir. Ödemeye konutu altıkdan 3 ay sonra başlarsınız. Masraflar dahil konut kredisinde kredi kullanım masrafları eklenmez. Ekspertiz ücreti, kredi tahsis ücreti, dask gibi ödemeler ödeme planına eklenerek ev alırken sıfır masrafla evinize geçersiniz.

  • Odeabank Mortgage Faiz Oranları

Odeabnak müşterilerine konut kredisini 5000 liradan 1 milyon liraya kadar sunar. Faiz oranı olarak 1.99 oranı baz alır. Ödeme olarak 120 ay vade seçeneği sunar. 100 bin lira kredi çektiğinizde 120 ay vadeli aylık ödeme tutarınız 2196 lira olup 10 yılın sonunda toplam ödeyeceğiniz miktar 264 bin lira olur. 100 bin lirayı 60 ay avdeli çektiğiniz zaman aylık taksit tutarınız 2870 lira olur ve toplamda 173 bin lira ödeme yaparsınız. 100 bin lirayı 36 ay vadeli çektiğinizde aylık ödeme tutarınız 3917 lira olur ve toplamda 142 bin lira ödersiniz. Odeabank konut kredisi faiz oranları günün o günkü koşullarına göre değişiklik gösterir.

  • Odeabank Konut Kredisi Başvurusu

Odeabank konut kredisine birçok farklı yolu kullanarak başvurabilirsiniz. En hızlı yöntem ise banka şubelerine gelerek yapılan başvurudur. Odebank şubesi bulunduğunuz yerd yoksa telefonla başvuru yapabilirsiniz. Bu süreçte nüfus cüzdanı fotokopisi, eposta ve faks ile bankaya gönderebilirsiniz. Ekspertiz ve ipotek işlemlerini şubelerin olmadığı yerde de yaptırabilirsiniz. Odeabank kredi başvurusunda bulunurken kimlik belgesş, başvuru sahibi adına düzenlenen 3 aya ait telefon su ve doğal gaz faturası, gelir belgesi istenir. Gelir belgesi her müşteri için farklılık gösterir. Ücetli çalışanlar maaş bordrosu ile başvuru yapabilir. Seberst meslek sahipleri ve ticaretle uğraşanlar ticaret sicil gazetesi ve son yıla ait bilanço ile başvuru yapabilirler.  Şirket ortağı olan kişiler ise aynı belgelerle Odeabank şubelerine konut kredisi başvurusunda bulunabilir.  Emekliler bu süreçte emekli maaşı hesap cüzdanıyla, gayrimenkul geliri beyan edenler ise gelire ait tapu belgesiyle başvurularını yapabilirler. Menkul geliri elde edenler, faiz gelirini gösteren hesap cüzdanı ile Odeabank konut kredisine başvurabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here