Ana sayfa Finans Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

819
0

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Kredi Kartı Verilirken Neler Baz Alınır?

Kredi kartı verirken bankaların ilk baz aldığı husus kredi notudur. Kredi notunuz yüksekse bankalar size ışık hızında kredi verir. Kredi notu geçmişte yapmış olduğunuz finansman işlemler sonucu bankanın size vermiş olduğu puandır. Ödemelerine ne kadar sadık bir müşteri olduğunuz kredi notunuzdan anlaşılır. Kredi notunuz yüksekse bankadan kredi ve kredi kartı çıkarmanız hemen onaylanır. Sizden kefil ve ek belge talep edilmez. Kredi notunuz düşük olduğu durumlarda banka sizden kredi çekerken ve kredi kartı verirken kefil ve belge talep eder. Kredi notunuz çok düşükse kredi çekemez kredi kartı başvurunuz red cevabını alır.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Hızlı kredi kartı çıkartmak için garanti bankasını kullanabilirsiniz. Tüketici başvuru taleplerini en hızlı cevaplayan bankalardan birisi garanti bankasıdır. Dijital bankacılık hizmeti çok gelişmiş olan garanti bankası kredi kartlarını müşterilerine en hızlı ulaştıran banka olarak bilinir. Garanti bankası kredi kartı gecikme zammı olarak % 2.75 faiz oranı uygular.

Hızlı kredi kartı veren diğer bankamız yapıkredi bankasıdır. Yapıkredi bankası kredi kartına sms kanalından başvurabilirsiniz. Kredi kartı olarak farklı seçenekler sunan banka müşterilerine ayrıcalıklı kredi kartı kullanma imkanı sunar. Kredi kartı başvurunuz anlıl olarak sonuçlandırılır. Onay sürecinde baz alınan husus her bankada olduğu gibi yapıkredi bankasında da kredi notudur.

Ziraat Bankasından kredi kartı almak isterseniz atm şubelerini kullanabilirsiniz. Atm kanalı ile combo kart başvurusu yapabilirsiniz. Sms kanalı ile hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Hızlı kredi başvurusu için son tavsiye edeceğimiz banka Akbank’tır. Mobil uygulama ile kredi kartı başvurunuz hemen sonuçlanır.

Öğrenciler Hızlı Kredi Kartı Alabilir mi?

Öğrenciler için de hızlı kredi kartı seçeneği bulunur. Kredi puanı uygun olan öğrencilere anında onay verilir. Ziraatbankasının bankkart genç kartı öğrencilere 500 lira limitli kredi kartı sunar. Yapıkredi bankası play kart adı altında öğrencilere kredi kartı verilir. Garanti bankası ise bonus genç kartı ile öğrencilere kredi kartı hizmeti vermektedir.

Hızlı Kredi Kartı için Gerekli Şartlar Nelerdir?

Hızlı kredi kartı çıkarabilmek için kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Finansal geçmişinizde sorun yaşamamış olmanız gerekir. Hızlı kredi için sms kanalına başvurabilirsiniz. Telefon bankacılığı aracılığıyla da kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bankaların şubelerine giderek, bankamatikleri kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Tüketicilerin finansal geçmişi bankalarca raporlanır. Geçmişe bakılarak her tüketiciye puan verilir. Puanı yüksek olan kişilerin kredi kartı hemen onaylanırken, puanı düşük olanlardan kefil istenebilir. Çok düşük puanlı ve sicili bozuk olan kişilere ise kredi kartı bankalarca verilmez.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here