Ana sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş altinpara.net’i yakından tanımaya ne dersiniz?

İnternet dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan altinpara.net nisan ayında faaliyete geçti.

Bilişim sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle web projeleri ve web hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla internet projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

Günümüz web siteleri için önemli olan içerik ihtiyacı konusunda, şirketimizin markası olan altinpara.net ile Türkiye’nin en büyük içerik sağlayıcısı olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların acil finans,borsa gibi ihtiyaçlarını bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, web ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş altinpara.net  olarak, iki farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” seyahat,finans ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. iki farklı markamız ile de, siz değerli kullanıcılara gerekli bulunan bilgileri sağlamaktayız.

Saygılarımızla.

Altinpara.net / Seyehat.org