Ana sayfa Kredi FibaBanka Taşıt Kredisi 2018 (Faiz Oranları, Hesaplama ve Başvuru)

FibaBanka Taşıt Kredisi 2018 (Faiz Oranları, Hesaplama ve Başvuru)

704
0

Fibabanka taşıt kredisi 2018 ve 2019 kampanyalarını sizler amacıyla araştırdık ve hesapladık. Krediye ait faiz oranları 0 km ve 2. el vasıtalarda değişiklık göstermektedir. Hem de taşıt kredisi amacıyla kullanabileceğiniz 2 değişik kredi çeşidi de bulunmaktadır. Kredi müracaatını Bibabanka şubeleri üstünden de yapabilirsiniz. İnternet üstünden ve müşteri hizmetleri üstünden müracaat seçenekleri de bulunuyor. Üstelik cepten ve İnternetten yaptığınız müracaatlar amacıyla belge istenmiyor. İnternet üstünden yaptığınız Fibabanka taşıt kredisi amacıyla kredi limitiniz 20.000 TL’dir. Gelir belgesiz ve İnternetten verdiği kredilerde oran 20.000 TL ile sınırlı olabilmektedir. İnternet üstünden müracaatnu amacıyla bu limit geçerlidir. Zira şube üstünden müracaatnuzda dilediğiniz seviyesi talep edebilirsiniz. İşte Taşıt kredisi kullanabileceğiniz 3 değişik Fibabanka kredisi.

Fibabanka Taşıt Kredisi Şartları ve Gerekli Evraklar
Fibabanka taşıt kredisi 2018 kampanyasında faydalanabilmeniz amacıyla banka müşterisi olmanız koşulu aranmamaktadır. Tabii ki banka müşterileri daha ideal faizlerle kredi kullanabilirler. Kredinin vadesi maksimum 48 ay‘dır. Ödeme planlarınızı saptamak bütçenizin elinde. Yani senelik gelirinize göre ödeme planlarını ayarlayabilirsiniz. Satın alabilmek dilediğiniz aracın bedeli 50.000 TL ve aşağısında ise bu tutarın %70‘ine kadar kredi alabilirsiniz. Şayet alabilmek dilediğiniz vasıta fiyatı 50.000 TL üstünde ise vasıta satış fiyatının %50‘sine kadar kredi alabilirsiniz.

Gerekli Evraklar:
Nüfus cüzdanı fotokopisi
Son aya ait maaş bordrosu. (Şube müracaatları amacıyla isteniyor.)
0 km vasıta amacıyla proforma fatura / 2. El vasıta amacıyla ruhsat fotokopisi
Fibabanka Taşıt Kredisi Faiz Oranları ve Hesaplaması 2018
Fibabanka taşıt kredisi faiz oranları 0 km ve 2. el vasıtalar amacıyla değişiklık göstermektedir. Sıfır km vasıtalar amacıyla %1,75 faiz uygulanırken, 2. el taşıtlar amacıyla %1,85 faiz uygulanmaktadır. Yazımızın başında da bildirdiğimiz gibi bu faiz oranları bireylerin banka müşteri olmaları ya da kredi notlarının yüksek olduğundan ötürü düşüş yaşayabilir. Hesaplama tablosunda vade 48 ay olarak alınmıştır.

Kredi hesaplamasına masraflar eklenmemiştir.

  1. el fibabanka taşır kredisi hesaplamasında da tabloya masraflar dahil edilmemiştir. Diğer bir haberimiz, Ziraat Bankası Taşıt Kredisi kampanyasında faiz seviyesi %1,35‘tir.

ANINDA ONAYLI! Telefondan ve İnternetten Taşıt Kredisi
Anında kredi kampanyaları yayınlayan bankalar genelde hiçbir belge talep etmezler. Müşteri hizmetlerini arayıp kredi talebinde bulunduğunuz anda krediniz hesabınıza geçmektedir. 444 88 88 müşteri hizmetlerini arayarak telefondan kredi müracaat yapabilirsiniz. Telefondan oluşturulan kredi müracaatsunda limit 1.000 TL ile 25.000 TL arasındadır. Telefondan yaptığınız müracaat onaylanırsa hemen hesabınıza paranız yatar. Telefondan kredinin faiz seviyesi %1,79‘dur. Başvurunuzu 7/24 yapabilirsiniz. Bu arada Vakıfbank 64. senesine özel taşıt kredisi kampanyası sunmaktadır. Detaylar amacıyla Vakıfbank Taşıt Kredisi haberimizi inceleyebilirsiniz.

İnternetten Başvuru:

Bu özelliği yalnızca Fibabanka müşterileri kullanabilirler. Düşük fiyatlı taşıt alımlarınız amacıyla kullanabileceğiniz bir kredi olabilir. İnternet bankacılığı üstünden oluşturulan müracaatlarda kredi üst limiti 20.000 TL’dir. Kredi faiz seviyesi %1,79‘dur. Yine bu kredi içersinde rastgele bir belge talep edilmemektedir. Başvurunun onaylanması sonucunda 7 gün ortamında krediniz kullanıma açılır. Fibabanka taşıt kredisi ve internetten alabileceğiniz kredilerden bahsettik. Dilerseniz başka bankaları hesaplamak amacıyla Taşıt Kredisi Hesaplama sayfamızı kullanabilirsiniz. Sorularınızı yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here