Ana sayfa Kolay Kredi Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlilik Kredisi Veren Bankalar

572
0

Evlilik Kredisi Veren Bankalar

Evlilik kredisi veren bankalar yardımıyla 2018 senesinde düğün masraflarından kurtulabilirsiniz. Bir gereksinim kredisi türü olan evlilik kredisi veren tüm bankaları sizler amacıyla araştırdık ve karşılaştırmalarını yaptık. Hatta sizler amacıyla numune hesaplamalar bile yaptık. Hem de yazımızın nihayetinde devlet destekli faizsiz evlilik kredisi ile ilgili da bulgular yer alacaktır. Önce bankaları ve onların sundukları faiz oranlarını incelemekte yarar var.

İşte Evlilik Kredisi Veren Bankalar (8 Banka)
Düğün sezonlarında daha da düşük faiz seviyesine sahip olan bu kredilere müracaatlar da rahatlıkla yapılabilmektedir. Birazdan göreceğiniz gibi birtakım bankalara SMS yolu ile bile müracaat yapabiliyorsunuz. Öyle ki birtakım bankalar ise kredi müracaatı ardından dosya masrafsız kredi vermektedirler. Yapmanız gereken tüm bankaların kampanya verileri dikkatlice analiz etmek ve faiz oranlarını karşılaştırmanızdır. Maaş aldığınız bankalar üzerinden müracaat yapmanız sizin düşük faizli evlilik kredisi almanızı sağlayabilir. Örnek hesaplamalarımız yazılarımızın altında olacaktır. Tüm hesaplamalar 48 ay vade ile yapılmıştır.

Yapı Kredi Düğün Kredisi

Yapı Kredi Bankası ile düğün, nişan ve balayı gibi evlilikle ilgili masraflarınız amacıyla finansman sağlayabilmektedir. Evlilik kredisi vadesi en çok 48 ay vade ile verilmektedir. Kredi faiz seviyesi %2,04‘tür. Kredi müracaatını internet üzerinden ve SMS üzerinden bile yapabilirsiniz. SMS ile müracaat gerçekleştirme amacıyla alabilmek dilediğiniz Kredi Türünü yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik Numaranızı yazıp boşluk bırakıp Aylık Gelirinizi de yazdıktan sonra 4411’e mesaj gönderebilirsiniz.

50 BİN TL düğün kredisi amacıyla aylık 1.541,19 TL taksit, toplamda 73.977,49 TL ödersiniz.

Vakıfbank Evlilik Kredisi Detayları

Düğün masraflarınız ve beyaz eşya gibi tüm ev harcamalarınız amacıyla kullanabileceğiniz kredi türüdür. Taksitli evlilik kredisi ile düğününüzü ertelemeyin. Kredinin ödemeleri sizin isteklerinize ve bütçenize göre şekillenebilir. Örneğin taksitlerinizi ister 3 ayda bir ister parametre alternatifler ile ödeyebilirsiniz. Kredi kullandırımı amacıyla kredi notunuzun olumlu olması gerekiyor. Hala kredi notunuzu bilmiyorsanız Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme yazımızı okuyabilirsiniz. Kredi müracaatı amacıyla lüzumlu belgelere bakabilirsiniz. Taksitli düğün kredisinin faiz seviyesi % 2,05‘tir. Dilerseniz bu krediyi ipotek karşılığında %2,00 faiz seviyesiyla da kullanabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden çeyiz hesabı da açtırabilirsiniz.

50 BİN TL evlilik kredisi amacıyla aylık 1.663,44 TL taksit, toplamda ise 79.845,02 TL ödeme yaparsınız.

Burgan Bank Bireye Özel Evlilik Kredisi
Başlıktan da anlaşılacağı üzre Burgan Bank ile şahsa özel kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayan faiz oranları ve düşük masraflar ile düğününüz amacıyla lüzumlu kredi gereksiniminizı karşılayabilirsiniz. Her vatandaşın kredi sicilinin bir olmaması hususuna ehemmiyet veren Burgan Bank, şahıslara şu 3 şart ile özel kredi olanağı sunmaktadır.

Kredi alan şahsın ödeme alışkanlığını benimsemesi ve saatinde yapıyor olması,
Banka ile diğer çalışma gerçekleştirme isteyip istemediği (Vadeli hesap açmak, konut kredisi çekmek vs.)
Aktif olarak banka müşterisi olup olmaması. (Eski müşteriler daha avantajlıdır.)
Burgan Bank Evlilik Kredisi Faiz oranları:
3-12 ay vadeler arası %2,05
12-24 ay vadeler arası %2,10
24-48 ay vadeler arası %2,12
Bu faiz oranları standarttır. Başvuru da yukarıdaki maddelerden bir kaçını taşıyorsanız daha düşük faizlerle alabilirsiniz. Başvuru sonucunuz sistem doğrulusunda hemen değerlendirmeye alınır. Akabinde neticede size süratli bir şekilde iletilir. 50 BİN TL amacıyla takti tutarınız 1.623,46 TL olurken, toplam deme tutarınız 77.926,45 TL olmaktadır.

Akbank Masrafsız Düğün Kredisi
Bankalar ortamında en düşük faizle düğün kredisi veren Akbank olarak görülmektedir. (Müşterisi bulunduğunuz banka haricinde.) Kredinin faizi %2,19 ve azami vade zamanı 36 aydır. Hayalinizdeki kır düğününü gerçekleştirme amacıyla düşük faizli Akbank kredi olanağından yararlanabilirsiniz. Düğün kredisinin dosya masrafı bulunmamaktadır.

Kredi müracaatı amacıyla Akbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. 50.000 TL amacıyla 36 ay vade de aylık 1.786,02 TL kredi taksiti, toplamda ise 64.296,81 TL ödeme yapacaksınız.

Ziraat Bankası Evlilik Kredisi Başvurusu ve Şartları
Bireysel gereksinimlarınızın yanısıra düğün içersinde kullanabileceğiniz kredi türüdür. Hem de ziraat bankası ile devlet destekli çeyiz hesabı da açabilirsiniz. Birikiminizin %20’sini devlet sizin adınıza karşılamaktadır. Açtığınız çeyiz hesabı üzerinden 3 sene birikim gerçekleştirme ve 27 yaşından büyük olmama şartunuz aranmaktadır. 4 senelik üniversite mezunları amacıyla yaş sınırı esneme gösterir.

Ziraat düğün kredisinin faiz seviyesi %2,01‘dir. Vade zamanı de diğer bankalarda bulunduğu gibi azami 4 senedır. 50 BİN TL düğün kredisi müracaatı amacıyla 1.514,28 TL aylık taksit, 72.685,57 TL toplam geri ödemeniz oluşur.

Başvuru yolları;
Ziraat İnternet bankacılığı (İnternet sitesi)
Ziraat ATM’leri
Şubeler
Ziraat mobil uygulama
Müşteri hizmetleri
Garanti Bankası Evlilik Kredisi Başvurusu
Garanti bankasının farkı vadelerde değilde kredi tutarındadır. Yani gereksiniminiz olan kredi tutarı ne kadar çokysa o denli düşük faiz orhemenn yararlanırsınız.

25.000 TL’ye kadar olan müracaatlar amacıyla %2,59
25.001 – 50.000 TL arasında olan müracaatlar amacıyla %2,49
50.001 – 75.000 TL arasındaki müracaatlara %2,39 faiz işlenir.
Kredi kampanyası ile aylık 300 TL ile kredi kullanabilirsiniz. Bildiğiniz gibi senenin en iyi dijital bankacılığı Garanti Bankası seçilmiştir. Başvurularınızı garanti İnternet sitesi üzerinden yapmanız hemen netice almanızı sağlar. Kredi müracaatında bulunmak amacıyla Garanti Bankası İnternet sitesine girebilirsiniz.

Diğer Bankaların Evlilik Kredisi Faiz Oranları
QNB Finansbank: Bankaya ait vadeler ve faiz civarlarına resmi sitesinden ulaşa bilirsiniz..

ING Bank: Yüksek tutarlı düğün kredileri amacıyla kullanabileceğiniz kredi türüdür. 25.000 TL ile 100.000 TL arasında verilmektedir. Kredi faiz seviyesi %2,54’tür.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here