Ana sayfa Faiz Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

721
0

Teknolojik imkanları başarılı bir şekilde kullanan bankalardan birisi olan Denizbank müşterilerine çok cazip fırsatlı konut kredileri sunmaya devam ediyor. Deniz bank, ihtiyaç konut ve araç kredisi bakımından müşterilerin yoğun olarak kullandığı bankalardan birisidir. Faiz oranları incelendiğinde diğer bankalara göre oldukça dikkat çekici olan Denizbank özellikle ihtiyaç kredisinde müşterilerini düşünen bankaların başınd agelir. Denizbank kredilerini şubelerden ve internet bankacılığı kullanarak kolayca çekebilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi çekmeden önce mutlaka faiz  oranlarını araştırmalısınız. İnternet bankacılığı kullanarak ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmeniz için bankanın müşterisi olmanız gerekir.

  • Denizbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Denizbank müşterilerine 12, 24, 36, 48 ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi sunar. İhtiyaç kredilerinde  % 2.35 faiz oranı uygular. 12 aylık kredi çekimlerinde 2000 lira için % 2.09 faiz uygular. Banka 60 aya kadar geri ödeme seçeneği sunar. Tüketicinin taleplerini göz önünde bulunduran banka tüketicilerine uygun faiz oranlı kredi kullandırmaya özen gösterir. Denizbankta 10 bin lirayı 12 ay vadeli çektiğinizde taksit tutarınız 993 lira olur. Kredi tahsis ücreti olarak 50 tl, sigorta ve diğer vergi ücretleri için 104 lira kesinti ödenir. 10 bin lirayı 24 ay vadeli çektiğinizde aylık taksit tutarınız 579 lira olur. Kredi tahsis ücreti değişmez. Diğer ücretleri 142 lira olarak ödersiniz. 10 bin lirayı 36 ay avdeli çektiğinizde aylık taksit tutarınız 445 lira olur. Sigorta ve  diğer ücretler için 182 lira ödeme yaparsınız. 10 bin lirayı 48 ay vadeli çektiğiniz zaman aylık 382 lira öderken 60 ay vadeli çektiğinizde ödeyecepiniz tutar 278 liradır. 48 ay vadeli çekilen kredi için tahsis ücreti olarak 227 lira ödeme yapmanız gerekir.

Denizbank % 2.09 oranından başlayan ihtiyaç kredisine başvuru yaptığınız anda kısa sürede hemen kredi başvurunuza cevap verilir. Kredi notunuz yüksekse anında onaylanır. Kredi notunuz düşükse gerekli incelemeler sonrası size olumlu ya da olumsuz dönüş yapılır. İnternet bankacılığını kullanarak denizbank ihtiyaç kredilerini evraksız hemen çekebilirsiniz.

  • Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisine şubelerden, internet şubesinden ve mobil uygulama ile başvurabilirsiniz. Cebimde kredi uygulaması ile KREDİM yazıp TCK numaranızı ekleyerek 3280 mesaj göndermeniz halinde mevcut durumunuz kontrol edilerek tarafınıza kredi başvurunuz iletilir. Cebimde uygulaması ile en fazla 55 bin lira kredi çekebilirsiniz. Bu kredi için sizden kefil ve evrak talebinde bulunulmaz. Bu krediyi 60 ay vadeli çekebilirsiniz. Başvuru için sadece nüfus cüzdanın aslı ya da fotokopisi yeterlidir. Evraksız kredi hizmeti sunan denizbank kredi notunuzun yüksekliğine göre hizmet vermektedir. Kredi notunuz yüksekse hemen onaylanır ve herhangi bir kefil belge istenmez. Kredi notunuzun düşük olması durumunda sizden kefil isteyebilir. Kredi notunuzun çok düşük olması halinde kredi talebiniz red cevabını alır. Kredi notunuz düşükse kefil ve ipotekle kredi çekebilirsiniz. Tüketiciler üzerine ait mal varlıklarını teminat göstererek kredi çekebilirler. Ödelerin aksaması halinde banka bu teminatlara el koyma hakkına sahiptir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here