Ana sayfa Kolay Kredi Bayram Kredisi En Uygun Nereden Alınır ?

Bayram Kredisi En Uygun Nereden Alınır ?

921
0

Bayram tatilinde nakit ihtiyacı olan vatandaş için bankalar kredi kampanyalarını açıkladı.

Bankalar Kurban Bayramı kredi kampanyalarını duyurdu. İşte faiz oranı ve vade seçeneklerini açıklayan bankalardan bazıları…

FARKLI VADE VE TUTARLARDA KREDİ

Türkiye İş Bankası, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, değişik vade ve tutarlarda kredi seçeneklerini duyurdu.

6 Eylül’e kadar devam edecek kampanyada 48 ay vadede günde 5 TL’ye 5.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar farklı vade ve tutarlarda kredi imkânı sunuyor.

5.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık faiz oranı %1,29; toplam geri ödeme süresi olan 1.461 gün üstünden taksit meblağı gmeşhurk 4,87 TL’dir.

ÖDEME 3 AY sonra

QNB Finansbank, Kurban Bayramı’nda nakit ihtiyacı olan müşterilere uygun faiz oranlı ve ödemeye 3 ay sonra başlayabilecekleri 48 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasını başlattı.
QNB Finansbank Kurban Bayramı Kredisi kampanyasında müşteriler günde 15 TL’den başlamış olan taksitlerle 15 bin TL’ye kadar kredi kullanabiliyor. Üstelik QNB Finansbank müşterilerine, ödemelerine 3 ay sonrasında başlama fırsatı sağlıyor ve 48 aya kadar vadeli kredi kullandırıyor.

48 AYA KADAR VADELİ KREDİ

garanti Bankası, Kurban Bayramı öncesi Bayram Kredisi kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında müşteriler, %1,29’dan başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vade fırsatıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Kurban Bayramı kredisi hakkında bilgi veren garanti Bankası Genel Müdür yardımcısı Mahmut Akten, “Bayramın hem okulların açılmasından hemen önceki günlere aynı zamanda dinlence dönemine denk gelmesi organik olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha da artırıyor. Güvence olarak, müşterilerimizin bu dönemdeki ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla hazırladığımız ihtiyaç kredisi kampanyamızı, 48 aya varan vadeler ve çok uygun faiz oranlarıyla hayata geçiriyoruz. Müşterilerimiz, ihtiyaçlarını ertelemek durumunda kalmadan, kendilerine en uygun müracaat kanalından başvurularını kolayca yaparak Bayram kampanyamızdan yararlanabilirler.” dedi.

3 AY TAKSİT ERTELEMELİ, MASRAFSIZ KREDİ

Şekerbank, esnaf ve işletmelerin bayram öncesi artan nakit ihtiyaçları için 250 bin TL’ye kadar kredi veriyor. Kampanayada 3 ay taksit erteleme imkanı ve 36 aya varan vade seçenekleri bulunyor.

Kampanya dahilinde masrafsız sunulan paketlerle, esnaf ve işletmelerden 1 yıla kadar hesap işletim ücreti ile havale ve EFT ücreti alınmıyor. 31 Ağustos’a kadar devam edecek kampanya kapsamında ayrıca ‘Esnafım Kredisi’, ‘Taksitli Ticari Kredi’, ‘Ticari Taşıt Kredisi’, ‘Ticari Servis’ ve ‘Profesyonellere Kredi’ de esnaf ve işletmelere avantajlı faiz oranları ile sunuluyor.

Kampanya kapsamında bireysel müşterilerin de nakit ihtiyacı, 50 bin TL’ye kadar karşılanıyor. Bireysel müşterilere yönelik kampanya 8 Eylül’e kadar devam edecek.

3 AY ERTELEME 48 AY VADE

Burgan Bank, bayramda 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade olanakı sunan Bayram kredisi yardımıyla müşterilerin nakit ihtiyacı gideriliyor. Burgan Bank Bayram Kredisi’ne Eylül ayı sonuna kadar başvurulabilecek.

Burgan Bank Perakende Bankacılık Genel Müdür yardımcısı Pınar Kuriş; “Bayramda nakit ihtiyacı olan müşterilerimize, 3 ay taksit erteleme ve 48 aya kadar vade imkânı ile sunduğumuz Bayram Kredimiz uygun faiz oranlarıyla da yüzleri güldürüyor.

Geleneksel hale getirdiğimiz bayram kredimizle bayramın coşkusuna katkıda bulunmak istiyoruz. Bayram planlarını erteleyen müşterilerimizi de düşünerek Bayram Kredisi’ne son başvuru tarihini 30 Eylül 2017 olarak belirledik. Burgan Bank ailesi adına her insanın Kurban bayramını huzurla ve hayallerindeki gibi geçirmesini umuyor, şimdiden iyi bayramlar temenni ediyorum” dedi.

4 AY sonrasında ÖDE

ING Bank, müşterilerinin Kurban Bayramı öncesi artan nakit gereksinimlarını karşılamalarına yönelik 48 aya varan taksitlerle kredi notuna gore avantajlı faiz oranları ve taksit erteleme seçeneği sunuyor.

Kredi notu yüksek müşterilere daha düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma olanakı sunulan kampanyada faiz oranları %1,19 ile %1,39 içinde değişiyor.

Dileyen müşteriler krediyi şimdi alıp; ödemelerine 4 ay sonrasında başlayabiliyor.

GÜNDE 10 TL TAKSİTLE 10 BİN TL KREDİ

Fibabanka, bayram yaklaşırken artan nakit gereksinimlar kredi imkanı sağlıyor. Kampanya kapsamında günde 10 TL taksitle 10.000 TL tutarlı kredi kullanılabileceği şeklinde farklı vade ve tutarlar ile de müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuluyor.

Fibabanka Genel Müdür yardımcısı Sezin Erken, “Müşterilerimize erken bayram müjdesi veriyor ve bu dönemdeki gereksinimlarını karşılamak üzere uygun oranlarla Bayram Kredisi ürünümüzü sunuyoruz. Bu vesileyle, Fibabanka olarak bayramı daha erken kutlamak için tüm müşterilerimizi şubelerimize bekliyoruz.” dedi.

12 AYDAN 48 AYA DEĞİŞEN VADE

ABank’ın, yüzde 1,25’ten başlayan, 12 aydan, 48 aya değişen vadelerde, “Bayrama Özel” ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor.

Kampanyadan yararlanarak, bayram dönemindeki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli bir bayram geçirebilirsiniz. Kredi başvurusu ve kampanya hakkında detaylı bilgilere ABank web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

(Bankalar kredi kampanyalarını açıkladıkça haber güncellenecektir)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here