Ana sayfa Konut Kredisi 2019 Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

2019 Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplama

845
0

2019 ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ HESAPLAMA

2019 Ziraat bankası konut kredisinde kullandırdığı faiz oranları ile oldukça gözde bir bankadır. Özellikle son dönemler konut kredisi faiz oranlarının yükselmesi bu konuda oldukça etkili olmuştur.

² Ziraat Bankası Konut Kredisi Özellikleri

 • 120 aya kadar vadeli şekilde kredi kullanabilme imkanı sunmaktadır.
 • Alınacak konutun %80 ‘i kadar kredi kullandırılmaktadır.
 • Kredi çekilen konuta ipotek yapılır. Eğer gerekli olursa ek teminatta istenilmektedir.
 • Kredi devam ettiği sürece hayat sigortası, konut sigortası ile zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır.

² Ziraat Bankası Konut Kredi Kullanmak İçin Gerekli Belgeler

 1. Konut kredisi kullanmak üzere hazırlanmış başvuru belgesi.
 2. TC kimlik fotokopisi.
 3. Gelir düzeyini gösterir belge, maaş bordrosu.
 4. Serbest meslek sahipleri için, bağlı oldukları odadan üyelik gösterir belge.
 5. Kredi çekilecek konutun tapu fotokopisi.
 6. Bankanın talep edeceği ekstra evraklar da olabilmektedir.

² Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvuru Yolları

 1. Bulunduğunuz yere en yakın olan şubeden,
 2. Ziraat Bankası web sitesi üzerinden,
 3. Ziraat Bankası mobil uygulama ile,
 4. Ziraat internet bankacılığı ile,
 5. Ziraat Bankası Atm’lerinden,
 6. Ziraat Bankası çağrı merkezi (0850 220 00 00) kanalı ile istenilen tutardaki konut kredisi için başvuruda bulunulmaktadır.

Ziraat Bankası’ndan konut kredisi çekmek isteyenler için banka çeşitli hesaplama paketleri hazırlayarak sizin için en uygun seçeneği hazırlamayı hedeflemiştir.
 
2019 yılında konut kredisi kullandırdığı müşterilerine hazırladığı paketler aşağıdaki gibidir:
 


Çalışanın Artısı Konut Kredisi 1 TL-100.000 TL
Bu paketten yararlanmanın tek şartı maaşı Ziraat Bankası’ndan almaktır. Ziraat Bankası ile maaşlarını çeken bütün çalışanlar bu paketin esnek avantajlarından faydalanabilirler.
 
100 Bin TL konut kredisi kullanmak isteyen bir müşterisine % 1,45 faiz oranı ile 120 vadede ayda 1763
TL taksitle ev sahibi olma imkanı sunmaktadır.
 
100 Bin TL’ ye kadar çekilecek olan tutarlarda çalışanlar için seçilecek en uygun pakettir.


Çalışanın Artısı Konut Kredisi 100.001 TL-500.000 TL
Maaşını Ziraat Bankası’ndan çeken çalışanlar için, 101 ile 500 Bin TL’ ye arasında konut kredisi kullanmak isteyenlere özel hazırlanmış bir pakettir.
 
Bu pakette, 101.000-500.000 TL aralığında kredi kullanacak her müşteri %1,45 faiz oranı ile en uygun konut kredisine ve hayalindeki eve kavuşmuş olacaktır.


Çalışanın Artısı Konut Kredisi 500.000 TL ve üzeri
Maaşını Ziraat Bankası’ndan teslim alınalara özel 500.000 TL ve üzerinde konut kredisi kullanmak isteyenler için hazırlanmış bu pakette, Ziraat Bankası % 1,45 faiz oranı ile müşterilerini karşılamaktadır.
 
 


Emeklinin Artısı Konut Kredisi 1 TL-100.000 TL
Emekli maaşını Ziraat Bankası’ndan teslim alan müşterilere özel olarak hazırlanmış bir konut kredi paketidir. Ev sahibi olmak isteyen ve kredi kullanmaya karar veren emekli Ziraatliler için çok büyük avantajlara sahip, çok cazip bir pakettir.
 
Ziraat Bankası, emeklilere özel hazırladığı esnek ödeme planları ile çok güzel bir kampanya hazırlamıştır.


Emeklinin Artısı Konut Kredisi 100.001 TL-500.000 TL
Yine Ziraat emeklilerine özel hazırlanmış bu pakette 100 üzerinde kredi çekmek isteyenlere özel avantajlar sunulmaktadır. 500 bine kadar üst sınırı olan bu paket, %1,45 faiz oranı ile hizmete sunulmaktadır.


Emeklinin Artısı Konut Kredisi 500.000 TL ve üzeri
Ziraat Bankası aracılığı ile maaşını alan bütün emeklilerin 500 bin üzerindeki konut kredisi ihtiyacını karşılamak amacı ile hazırlanmış özel ve cazip pakettir. Sağlanan esnek şartlar ile kredi kullanmak artık çok daha kolay hale getirilmiş gibi görünmektedir.


Konut Kredisi
Ziraat bankası’ndan konut kredisi kullanmak isteyen herkes %1,45 konut kredisi faiz oranı ile hayalindeki eve kavuşabilme imkanına sahiptir. Dilediğiniz tutarda Türkiye’ nin herhangi bir yerindeki bir konut için kredi çekebilmeniz mümkündür.
 
100.000 TL konut kredisi kullanmak isteyen bir birey; 120 ay vade ile toplamda 212.388 TL geri ödeme ile ev sahibi olabilmektedir. Banka hali hazırda konut kredisi faiz oranlarına bakıldığında bankalar içerisinde en avantajlı konumdadır.
 
 


Konut Ürün Paketi 1 TL-100.000 TL
Ziraat Bankası bu paket ile çekilen kredi tutarının faiz oranını etkilediğini göstermiştir. Şöyle ki; bu paket için ifade edecek olursak 100 Bin TL kredi çeken bir müşterisine %0,98 faiz oranı ile avantajlı bir kredi hazırlamaktadır.
 
120 ay vadeli hazırlanan bu pakette çekeceğiniz tutar faiz oranını belirlemektedir. Faiz oranının düşük rakamlarla değişmesi dahi aylık ödemeleri değiştirecektir. Özellikle büyük yatırımlarda ciddi bir öneme sahip olan ufak rakamlar burda önemini ayrıca belli etmektedirler. Kredi çekilen tutar ne kadar yükselirse faiz oranı da doğru orantılı olarak yükselmektedir. Bu da çekilecek tutarın vadesine bakılmaksızın taksit tutarını yükseltecektir.
 


Konut Ürün Paketi 100.001 TL-500.000 TL


Paketin 100 Bin üzeri ve 500 Bin altında çekilecek kredilerde söz konusu olması halinde kullandırılan pakettir. 1. pakatte de bahsedildiği gibi kredi çekilen tutarın yükselmesi faiz oranını değiştirecek ve bu da otomatik şekilde taksit tutarına yansıyacaktır.


Konut Ürün Paketi 500.000 TL ve üzeri
Ziraat Bankası’ nın bilinmesi gereken en önemli kampanya paketlerinden sonuncusu olan ve büyük yatırımcıların en büyük destekçisi olan çalışmadır. 500 Bin TL üzerinde konut kredisi kullanmak isteyenlere özel hazırlanmış konut kredi kampanyası %1,45 faiz oranı ile oldukça iyi bir seçenektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here